Категорії курсів

Учебный центр FoxmindEd

Заснований на 146 відгуках
На сайт школи

Про школу


ПОЧЕМУ КУРСЫ FOXMINDED?

Менторинг – самая эффективная методика. При обучении с ментором студент решает задачи самостоятельно, а ментор помогает справиться со сложностями. Это эффективнее, чем курсы лекций или задачи для самостоятельного решения.

Менторы-профессионалы. Ментор – это не учитель-теоретик, а специалист-практик уровня middle и senior, который работает над сходными задачами, знает индустрию изнутри, ее подводные камни и лучшие практики.

Обучение на проекте. Вы не платите за прослушивание лекций, это ведь можно сделать и бесплатно.

Задачи из реальной жизни. Мы не сочиняем абстрактные задания, а берем конкретные задачи, с которыми сталкивается разработчик при работе с клиентами, и которые ждут разработчика в дальнейшем.

Обучение онлайн. Наше обучение изначально создавалось как дистанционное, мы несколько лет работаем в онлайне, и наши учебные процессы уже отработаны до совершенства.

Проект в CV. После прохождения наших курсов с обучением на проекте новичок получает первые месяцы опыта и минимум один проект в портфолио.

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Bogdan Izbash
5
03.07.2023
Величезне Спасибі команді FoxmindEd за їхню роботу! Закінчив Front-end mentoring, задоволенню немає меж. Особлива подяка ментору Danil Golenok, його професіоналізм викликає захоплення та повагу, мотивація на найвищому рівні. Його поради та рекомендації дають безцінні знання та навички, які однозначно будуть корисні в роботі. Також дякую клієнт-менеджеру Євгену! Будь яке питання вирішуються швидко, зрозуміло і в повному обсязі. Євген - професіонал своєї справи! Загалом весь… See more
Весь відгук
Владислав Крупенко
5
07.02.2023
Добрый день, сегодня закончил курс python менторинг и очень рад что выбрал такой формат обучения после которого нет ощущения что просто прослушал материал и закончил курс, хотя не каждому и подойдёт такой формат)Спасибо моему ментору Chernyshov Eugene за советы и направления в сложных ситуациях, эти 3 месяца пролетели на одном дыхании и я не жалею о них
Весь відгук
Svitlana Danylchenko
5
09.01.2023
Всім привіт! Навчалася на курсі "Front-end development (React)". Залишилася дуже задоволеною! Не можу сказати, що навчання далося легко - ні. Завдання потребували ретельного вивчення теми, вміння правильного пошуку інформації. Однак, якщо у чомусь була зупинка чи проблема - завжди допомагав ментор! Мені пощастило навчатися у декількох менторів.Хочу сказати велике спасибі ментору Vasil Vanchuk, з ним розпачалося моє навчання! Окрім перевірки тасок, він завжди дуже ретельно … See more
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Учебный центр FoxmindEd

Курс C# START

2 920 грн.
Для тих, хто тільки зрозумів (або давно хотів і не наважувався), що хоче стати розробником C#, але не писав код жодною мовою програмування. Для тих, кому складно налаштувати оточення і домогтися того, щоб програма складніше HelloWorld, склалася в голові
Початковий
online
Перейти на сайт курса

Курс JAVA ИНСТРУМЕНТАРИЙ

3 830 грн.
Наш курс націлений на те щоб показати як працює java інструментарій, навчити вас писати прості програми, запускати їх на виконання, деплоїти на простий сервер додатків і дебажити код для знаходження помилок. Так само ми навчимо вас користуватися базами даних, створювати нову БД і підключати її до свого проекту. У курс навчання включені крім того і система юніт-тестування JUnit і система автоматичного складання проекту maven.
Початковий
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Згадка в інтернеті

Матеріали про школу: цікаві новини, інтерв'ю та інше
ЛИЧНЫЙ БЛОГ СЕРГЕЯ НЕМЧИНСКОГО, руководителя и владельца учебного центра
Давайте знакомиться! Меня зовут Сергей Немчинский, я — руководитель и владелец учебной компании foxmindEd. Я также известен как спикер многих конференций по управлению проектами, блогер и много кто еще.
Детальніше

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (044) 504-22-24 +38 (098) 409-12-67 +38 (063) 802-27-25
вулиця Саперно-Слобідська, 22, Київ, Україна