Категории курсов

Гіпермаркет для салонів краси "Укрсалон"

На сайт школы

О школе

Укрсалон - лідируючий інтернет-магазин. Нас знають і купують по всій Україні. Ми забезпечуємо необхідним обладнанням салони краси, перукарні, масажні та косметологічні кабінети, нігтьові студії.

Більше 22 000 задоволених клієнтів з 2006 року.

Укрсалон - понад 5000 товарів для професійного оснащення салонів. Допоможемо грамотно оптимізувати Ваш бюджет, надаючи якісний консалтинг по підбору та придбання обладнання, враховуючи всі побажання.

Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам

Курсы школы Гіпермаркет для салонів краси "Укрсалон"

Базовий онлайн-курс апаратні методи корекції фігури: кавітація, РФ-ліфтинг, лазерний ліполіз

1 500 грн.
Онлайн-курс підходить для новачків і практикуючих майстрів. Навчання зрозумілою мовою дає глибокі для грамотного проведення апаратних косметологічних процедур: кавітація, РФ-ліфтинг, лазерний ліполіз з урахуванням знань фізіології та анатомії людини. Ви зможете проводити процедури без дискомфорту і без шкоди для здоров'я клієнтів, так як курс містить ексклюзивну інформацію, яка відсутня в інструкціях до апаратів. Готові протоколи програм можна комбінувати як різні методи, виходячи з глибини проблем клієнта, щоб проведена процедура дала максимальний результат.
Начальный
2 часов
Онлайн

Онлайн-курс підвищення кваліфікації з вакуумного масажу обличчя

570 грн.
Цей онлайн-курс дає кожному косметологу необхідні знання фізіологічної будови людського організму і розташування лицьових м'язів. Якщо Ви практикуючий фахівець, спеціально розроблені схеми допоможуть виконувати вакуумний масаж обличчя правильно і з максимальною ефективністю для Ваших клієнтів.
Средний
1 часов
Онлайн
Смотреть все курсы

Контакты

Контактная информация: информация и местоположение на карте, телефон, email и социальные сети
+38 (050) 343-28-28 +38 (067) 558-01-29 +38 (044) 223-35-08