Категорії курсів

Web Academy

Заснований на 668 відгуках
На сайт школи

Рейтинг школи

Рейтинг Facebook і Google, а також динаміка рейтингу
4.6
4.8
5
87%
4
7%
3
1%
2
0%
1
4%

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Yuliia P.
5
21.10.2023
Дуже хороший і продуктивний курс по Business Analysis який я пройшла в Webacademy. Було цікаво розбирати різні кейси, створювати документацію, та працювати з BA інструментами. Курс допоміг мені поглибити знання в IT та розробці проектів з нуля, що допомогло мені стати конкурентно спроможним експертом в своїй професії.
Весь відгук
bristol
4
28.09.2023
Закончил курс iOS for beginners, все темы на курсе идут плавно и постепенно погружают дальше и дальше. На лекции ментор интересно и понятно рассказывал, делился своим личным опытом. Не хватило, чтобы вовремя рассматривали дз и давали фидбек, т.к. по самому фидбеку понятнее бы было, насколько верно ты двигаешься. Дз могли рассматривать и через 2 недели и более. Если где-то застрял, то ответ можно получить через несколько часов, а то и на следующей день, но ответ будет и конструктивный. Советую перед курсом пройти самостоятельно основы по языку, по книгам или в интернете, чтобы не отставать от ритма курса, он интенсивный.
Весь відгук
Маргарита Мотовілова
5
28.09.2023
Із задоволенням можу рекомендувати курс Front-end Web Development. Кваліфікований викладач, багато корисної інформації, додатково ще можна було задавати питання і дуже швидко отримувати відповіді. Комунікація велась навіть у вихідні дні. Отримала досить гарну базу, яку буду вдосконалювати.
Весь відгук
Anton V
1
29.08.2023
Не рекомендую. Курс по DevOps организован слабо. Заявленные темы не обсуждаются. «Вы инженеры, сами разберетесь после лекции». Мы то разберемся, но зачем тогда нужны лекции и сам курс… Поддержкой заявлено, что клауду учить не будут, но будет некий инвайронмент. Ничего не будет. Свои виртуалки и вперед... Если вы брали подписку в ЛинуксАкадеми или КодКлауд и пришли сюда за более крутым контентом — ничего не выйдет.
Весь відгук
Svitlana Kudria
5
29.08.2023
Вивчала курс BA in IT з Кирилом Бєлявським, лекції гарно структуровані, теоритична частина збалансована практикою, сприймається легко і зрозуміло.
Весь відгук
Vladyslav Peliukhovskyi
5
29.08.2023
На власному досвіді можу тільки порекомендувати, чудові адміни які завжди на звʼязку і пояснять все, що потрібно, окрема вдячність лекторам за Їх роботу, пояснють чітко і по темі, а найголовніше не йдуть по готовому матеріалу, а дійсно готують по актуальним потребам, завжди були на звʼязку щоб дати підказку або спрямувати думки, дякую всім!. Спробуйте хто ще сумнівається, жалкувати не будете.
Весь відгук
Тетяна Моторна
5
29.08.2023
Закінчила курс IT Project management. Враження - тільки позитивні! Усі теми, що розглядалися, є надзвичайно важливими для професії проєктного менеджера. Дякуючи викладачеві Василю Кривоносу усе складне ставало зрозумілим і доступним, адже на всі питання можна було отримати вичерпну відповідь із практичними порадами. Атмосфера "живих" лекцій вражала позитивом і доброзичливістю. Незважаючи на навчання після роботи, у вечірній час, завжди з нетерпінням чекала на заняття, адже була впевнена, що обовʼязково дізнаюсь щось нове і зрозумію незрозуміле) Хто мріє про професію ПМа або вже є менеджером-початківцем (але ще має безліч запитань), неодмінно записуйтесь на курси IT Project management у Web Academy!
Весь відгук
Dmytro Melikhov
5
29.08.2023
Чудовий курс BAinIT! Чудове наповнення курсу, яке буде корисно як людям які хочуть війти в ІТ з цієї посади, та і для людей які вже працюють у ІТ, та думають свічнутись. Гадаю що цей курс також матс-хєв для ПМ-ів які працюють 1+ рік на цій посаді. Особиста подяка Кирилу Бєлявському, за подання інформації, інсайти майже на кожному блоці та допомогу!
Весь відгук
Oleksandr Muza
5
30.07.2023
Все класно! Пройшов курс "Swift for beginners", іноді було складно та важко але дуже цікаво і все можливо головне бажання та правильна мотивація!
Весь відгук
Бодя Ткачук
5
30.06.2023
Завершив курс Project Management у Web Academy. Хочу подякувати за корисний матеріал та якісну організацію навчання організаторам та викладачу курсу. Це був насичений новими знаннями та враженнями досвід, тому з впевненістю рекомендую 🫶🏼…
Весь відгук
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням