Категории курсов
Hillel IT School
4.9
4.9
На сайт курса
Перейти на страницу школы и записаться на курс

Преимущества обучения в Компьютерной школе Hillel:

 • Видеозаписи занятий
 • Преподаватели-практики
 • Бонусные занятия
 • Программа Hillel EVO.

Что мы делаем для того, чтобы вы достигли успеха?

 • Проводим регулярные мастер-классы по подготовке резюме и поиску работы
 • У нас работают Преподаватели-практики
 • Проводим бонусные занятия по базам данных и администрированию Linux
 • Каждый студент проходит тестовое собеседование с HRом и IT-специалистом
 • В процессе обучения студенты работают над реальными проектами
 • Проводим бесплатные занятия по профильному английскому языку.
Показать все
Отзывы
Отзывы предоставлены Facebook и Google
5
04.09.2021
Мені сподобався курс QA Manual. Юрій Шимко - чудовий технічно підкований спеціаліст. Його цікаво слухати, в будь-яких час можна задати питання і отримати на нього відповідь. Але якщо ви щене були в сфері ІТ , то рекомендую перед курсами ознайомитись з базовими технічними термінами.Школа Hillel мені теж сподобалась. Мінімалістичний інтер"єр ,який налаштовує на робочий настрій) Ще хочу подякувати HR-ру Тетяні, яка часто до нас забігала і водила нас на екскурії)
Читать далее
4
04.09.2021
Закінчила курс по Python. КиївСподобалося :— викладачі — практикуючі програмісти, знають про що говорять, приводять цікаві приклади із живих проектів— приємні бонуси у вигляді Web -конференцій (Unix, MySQL), курс англійської— можливість участі в проекті школи EVO— окрема подяка HR, Даринка дуже відповідально відноситься до своїх задач.Не сподобалося :— додаткові курси дуже дитячі,ніякої користиі не принесли, принаймні мені.— у зв’язку із тим що викладачі працюють, не завжди можна отримавти відповіді на свої запитання.— сам курс дуже зорієнтований на web, мені особисто web не цікавий і не потрібний, для того щоб застосувати знання на практиці (на роботі) потрібно було багато гуглити, читати, це не зручно, особливо коли ти заплатив за курс і хочеться отримати швидку і грунтовну відповідь, але цього нема.Висновок:Загалом непогано, але є куди рости і розвиватися.Мені особисто не вистачало, такого собі куратора, який би у разі что відповідав на питання і , в деяких випадках навіть «потицяв носом» як саме треба і чому моє рішення не їде.Сертифікат видається російською мовою :(1. якщо це сертифікат міжнародного рівня — маєбути виключно англійською + копія державною, як це загально прийнято.російська не державна мова і не мова міжнародного рівня ... чому так — я грунтовної відповіді від адміністації школи не отримала
Читать далее
Цікаво побудована структура курсу, яка підштовхує до виконання практичних завдань. Досить багато матеріалу, на самостійне опрацювання, але це тільки плюс(все вивчити не можливо. А правильний інтернет запит зробить, і знайти відповідь - це вже шлях до розвитку). Є з чим порівняти дану школу. Як результат - порадив знайомому пройти java EE в даній школі.
Читать далее
5
04.09.2021
Всім привіт! Закінчив у Hillel два курси Java Introduction і Java Elementary, і продовжую навчання на курсі Java Enterprise. Курсами дуже задоволений. Викладачі - круті практики, які навчать Вас того, що ви не прочитаєте в жодній книзі. Прийшов у школу "повним нулем" у програмуванні, щоб спробувати щось нове для себе і тепер не можу зупинитися. Всім рекомендую і бажаю успіхів.
Читать далее
Всім привіт.Закінчила курс Front-End Basic 06.03.2019 року, викладач Наталія Сорока.Прекрасна іт-школа, викладач супер)Довго шукала місце для навчання і все таки зупинилася на Hillel і ні разу не пошкодувала - все на високому рівні.Тепер чекаю старт курсу Front-End Pro)Якщо ви ще в пошуку іт-школи, то вам в Hillel)
Читать далее
Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам
Курсы
Вы можете посмотреть 37 курсов представленных - Hillel IT School

Курс DevOps

Средний, Профессиональный
64 часов
Офлайн
Киев , Одесса , Днепр , Харьков
Курс поможет вам Закрепить базовые знания unix-систем Тонко прочувствовать, что такое DevOps Освоить навыки автоматизации любых процессов в компании Изучить множество мощных инструментов автоматизации Научится строить "инфраструтктуру как код" Цель курса Закрепить базовые знания unix-систем Освоить навыки автоматизации любых процессов в компании Изучить множество мощных инструментов автоматизации Научится строить "инфраструктуру как код" Для кого курс Курс рассчитан на опытных системных администраторов и разработчиков, хорошо знакомых с сетевыми технологиями и операционной системой Linux. Для записи требуется пройти тест.

Подробнее о курсе

Сертификат
Занятий 32
Часов 64
Месяцев 4
Периодичность 2 раза в неделю
Тип обучения Офлайн
Город Киев, Одесса, Днепр, Харьков
Трансляция Прямой эфир
Практические занятия 70%
Вступительный экзамен
Возврат денег 1 занятия
Проверка домашнего задания
Дипломный проект
Помощь в трудоустройстве
Возрастная категория для студентов, для взрослых
Уровень подготовки Средний, Профессиональный
Год создания курса 2019
Чему вы научитесь на данном курсе?

DevOps, Аnsible, Continuous Integration, Continuous delivery, Elasticsearch, Logstash, Kibana

Читать подробнее о программе курса

Онлайн-курс Front-end Basic

Начальный
40 часов
Онлайн
В рамках курсу Front-end Basic студенти без досвіду в розробці вивчають HTML і CSS та вчаться верстати сайти. Після успішного закінчення курсу студенти отримують достатньо знань і навичок для верстки сайту будь-якої складності.

Подробнее о курсе

Сертификат
Занятий 20
Часов 40
Периодичность 2 раза в неделю
Тип обучения Онлайн
Город Киев
Трансляция Прямой эфир
Вступительный экзамен
Проверка домашнего задания
Дипломный проект
Помощь в трудоустройстве
Возрастная категория для взрослых, для студентов
Уровень подготовки Начальный
Чему вы научитесь на данном курсе?
 • Втілювати в верстку дизайн будь-якої складності
 • Робити сайти, які однаково добре відображаються на будь-якому пристрої
 • Помічати важливі дрібниці і писати код, який легко розширювати і підтримувати
 • Розуміти структуру веб-сторінок
Читать подробнее о программе курса
Упоминания о школе в интернете
Ниже предоставлены ссылки на материалы о Hillel IT School
Хочу поделиться своими впечатлениями от обучения в IT школе Hillel. Начну с того, что решил пойти именно в эту школу в самый последний момент, и как понял позже — совершенно не зря. Первое приятное впечатление, как бы банально это не звучало, сложилось после посещения самой школы.
На этом сайте вы можете прочитать мои статьи и посмотреть короткие видео. Их цель — помочь людям, которые планируют связать свою жизнь со сферой IT, определиться с выбором. Также эти материалы призваны объяснить, чего ожидать от обучения и как эффективнее распределять свои силы.
Контакты
Связь с школой и местоположение
0 (800) 209 107
ул. Мечникова, 14/1, Киев, Украина
0 (800) 208 908
ул. Канатная, 22, Одесса, Одесская область, Украина
0 800 209 282
ул. Павла Ниринберга, 10
0 (800) 209 267
ул. Короленко, 10, Харьков, Харьковская область, Украина

Написать Hillel IT School

Введите ФИО
Введите контактный номер
Введите Email
Введите сообщение