Категорії курсів

Hillel IT School

Заснований на 1019 відгуках
На сайт школи

Рейтинг школи

Рейтинг Facebook і Google, а також динаміка рейтингу
4.9
4.9
5
95%
4
2%
3
1%
2
2%
1
0%

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Александр Пашков
5
29.08.2023
Закончил курсы СММ специалиста у Євген Римский, курс понравился, каждый урок - интересная тема, без растягивания , в общем - Рекомендую)
Весь відгук
Олександра Валеріївна Вишневська
5
29.08.2023
Проходила курс SMM .Отримала всі знання, що обіцяла школа та навіть більше. Окрема велика подяка викладачу Римському Євгену за якість викладання та схильність до кожного студента.
Весь відгук
Viktoria Sorochenko
5
29.08.2023
Пройшла курс по СММ (Social Media Marketing). Хочу подякувати самій школі та окремо викладачу Євгену за такий чудовий та дійсно експертний курс. Коли йшла на нього думала що навчусь лише постити правильно публікації в інстаграм та трохи розбиремо ФБ. Але на цьому курсі отримала максимум знять які потрібні для класного старту в СММ. Розібрали по полкам Інстаграм (від стратегії до рекламування, позиціонування), розібрали ФБ включаючи запуск реклами (то взагалі пушка) мізки так і взриваються від інформації))))) Та ще й навчились створювати чат бот, сайт (односторінковий) та квіз. І все це в одному курсі. Щось нереально!!!!))) Тепер відчуваю себе більш впевненішою та готовую до того щоб брати проекти для роботи. Замість страху та невпевненості з"явилось бажання розвиватись та тестувати і використовувати ті знання які отримала на курсі, дякую Вам ще раз.
Весь відгук
Irina Rashel
5
29.08.2023
"📊 Курс SMM для мене був відкриттям нового горизонту. Я отримала практичні інструменти для ефективної роботи з соціальними мережами. За допомогою навичок, які я отримала, я відчуваю впевненість у створенні контенту, взаємодії з аудиторією та аналізі результатів. Цей курс надав мені можливість зростати як професіоналу та допоміг зрозуміти, як використовувати соціальні медіа для досягнення своїх цілей. 📈📱
Весь відгук
Ирина Соляник
5
29.08.2023
Закінчила курс SMM в школі Hillel з викладачем Євгеном Римским, курс розрахований на 19 занять. Програма курс дуже насичена та охоплює усі важливі аспекти SMM, що дає можливість побачити загальну картину просування соціальних мереж та розуміння технічних аспектів. На курсі отримала достатній набір інструментів для роботи SMM, систематизації та автоматизації процесу. А головне здобула практичні навички планування постингу, що дуже полегшує роботу та економить час. Інформація на курсі актуальна та дуже багато практики де Євген допомагає зробити вірні правки та всі технічні налаштування. Загалом курс зорієнтований на здобуття практичних навичок а не просто теорія. курс цікавий, динамічний, викладач завжди на звʼязку та в живій дискусії зі студентами. Велика увага приділена налаштуванню реклами, як технічній частині так текстам, візуалу та аудиторіям. Після закінчення курсу маю так би мовити шаблон роботи з проєктом в повному обсязі, який вже можу примінити в роботі з новими замовниками. А як для новачка, то для мене дуже важливо.
Весь відгук
Natali Sh
5
29.08.2023
Пройшла курс SMM у викладача Євгена Римського. Загалом навчання сподобалося, всі питання розбираються відразу ж, інформація подана цікаво, але деяким речам, таким як Таргет, на мій погляд відведено мало часу. З набутими знаннями на цьому курсі можна спокійно працювати. Дякуємо викладачеві та групі за згуртовану роботу!
Весь відгук
Елена Демьяненко
5
29.08.2023
Закінчила курс навчання по SMM. Неочікувано багато інформації, і що важливо - теорія і практика на протязі всього курсу. Якщо ви такий же "новачок" в цій сфері як і я, то готуйтесь! Буде Гаряче💥…
Весь відгук
яна лепетюх
4
29.08.2023
Проходила курс SMM з Євген Римский. Виконати домашні завдання можно легко, так як Євген все на "пальцях" показує. Блок з Контент-маркетингу зрозуміла добре, складно розібратися з таргетованою рекламою так як вся інформація нова, багато різних інструментів. На мою думку мало часу приділили на тергет, аналітику та піксель.
Весь відгук
Людмила Гандзюк
5
29.08.2023
Проходила в школі курси СММ, загалом навчання сподобалось. Викладав Євген, лекції проходили досить цікаво. Викладач допомагав з домашками і допомагав розібратися з багатьма ньюансами. Відносно зауважень, які я можу відмітити від себе - дещо заскладна програма курсу для мене як для новачка, багато технічних завдань, які складно засвоїти за такий короткий термін. На мою думку, на деякі теми треба більше часу. Але загалом - навчання в школі ще на якомусь курсі я б пройшла)))
Весь відгук
Dmitri Opria
5
28.08.2023
Очень доволен курсом, преподавателем, методом изложения материала и программой курса в целом. После прохождения курса знания стали более структурированные и крепкие и появилось желание учиться и развиваться дальше. Буду идти на курс Java Enterprise.
Весь відгук
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням