Категорії курсів

Hillel IT School

Заснований на 807 відгуках
На сайт школи

Рейтинг школи

Рейтинг Facebook і Google, а також динаміка рейтингу
4.9
4.9
5
96%
4
1%
3
1%
2
2%
1
0%

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Dmitri Opria
5
28.08.2023
Очень доволен курсом, преподавателем, методом изложения материала и программой курса в целом. После прохождения курса знания стали более структурированные и крепкие и появилось желание учиться и развиваться дальше. Буду идти на курс Java Enterprise.
Весь відгук
Sergey Sheyko
5
25.08.2023
Хочу подякувати школі Hillel за зручну систему навчання, а також дуже велику подяку виразити моєму викладачеві Максиму Гричині за ідеальний старт у навчанні у світі Front-end. Він завжди присвячував багато часу докладним фідбекам та різним практичним моментам, які пояснював простими прикладами з життя. Дуже рекомендую цього викладача.
Весь відгук
Anna Kalmykova
5
23.08.2023
Проходила курс Основи Web дизайну під керівництвом Анатолія Сафронова. Кращого викладача годі й бажати. Ретельно викладає матеріал, відповідає на всі питання, вміє все викласти в логічній послідовності. Намагається надати якомога більше матеріалу, але вміє це зробити так, щоб в голові не було каші. Надає відверті фідбеки щодо виконаної роботи і вміє як похвалити, так і пожурити. Тільки позитивні емоції після курсу і навіть трохи смутно, що він закінчився)
Весь відгук
Got High
5
21.08.2023
Програма дуже широкого спектру(діапазон від трейні до мідл навичок) приємно та корисно проведений час на заняттях, викладач завжди на зв'язку, відповідає на питання, допомагає, та й загалом веселий Не розчарувався ні разу обравши школу Hillel Курс QA Manual, викладач Андрій Рязанов
Весь відгук
Artur Kysliachenko
5
17.08.2023
Записався на курс, щоб отримати орієнтири для зміни профілю діяльності в мережі. У підсумку, ще на середині дистанції вже мав пропозиції по роботі в SMM. Цікава і сучасна подача, актуалізація інформації по ходу справи, постійний фідбек 24/7 - все це дуже допомогло при вивченні курсу!
Весь відгук
Artem Bulda
5
16.08.2023
Один из лучших преподавателей - с первого занятия увидел, что человек - профессионал! Отлично поставленная речь, дикция, манера подачи заставляет даже самого принципиального человека проникнуться душой к Лиане. Никогда не видел такой вовлеченность в процесс обучения - Лиана готова прийти на помощь, жертвуя своим временем сверхурочно! С удовольствием поддерживал бы теплые отношения и встретился бы вживую поболтать про проджект менеджмент.
Весь відгук
Vika Kuznetsova
5
16.08.2023
Нещодавно пройшла курс Java Basic (викладач: Олексій Оніщенко). Залишись тільки позитивні враження. Високий рівень викладання матеріалу та цікаві домашні завдання, що допомагають краще зрозуміти і запам’ятати пройдений матеріал. Отримані зауваження по ДЗ - це ще одна можливість взнати багато чого корисного. Дуже вдячна Олексію. Після пройденого курсу хочеться не зупинятися і йти далі на Java Pro. Окремо хочеться відзначити зручний застосунок LMS від школи Hillel. Вся необхідн… See more
Весь відгук
Sergey Kubsky
5
16.08.2023
Я хочу выразить свою искреннюю благодарность Лиане за ее профессионализм и отличную работу. Этот курс оказался для меня невероятно полезным и интересным опытом. Преподаватель обладает уникальными качествами, которые сделали его занятия познавательными и вдохновляющими. Во-первых, его глубокие знания в области проектного менеджмента были явно заметны. Он представляет материал четко и логично, разъясняя сложные концепции простым и понятным языком. Это помогло мне легко усваиват… See more
Весь відгук
Anneta Small
5
02.08.2023
Найкраща школа в Україні. Дає максимум інформації, викладачі добрі і намагаються навчити, а не просто відчитати матеріал і залишити вас на самонавчання.
Весь відгук
Alona Shapoval
5
01.08.2023
Нещодавно закінчила курс по проджект менеджменту.Загальні враження позитивні - викладач Наталя давала багато потрібної інформації на самостійне опрацювання (окрім того, що висвітлювали на лекціях), також продовж курсу вона ділилася реальними кейсами з власної практики. Викладачі з технічного блоку теж сподобалися, намагалися провести лекцію максимально цікаво, залучати до вивчення матеріалу. Єдине що, був провтик з організаційними моментами - коли нам поставили дві лекції по… See more
Весь відгук
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням