Категорії курсів

Школа нетехнічної освіти IAMPM

На сайт школи

Про школу

IAMPM - це нетехнічна онлайн-освіта. Ми робимо ІТ зрозумілим кожному! Ми навчаємо нетехнічних IT-фахівців і допомагаємо їм працевлаштовуватися в провідні компанії українського та міжнародного ринків.


Наші напрямки:

  • управління проектами
  • бізнес-аналіз
  • продажі та управління бізнесом
  • управління продуктом
  • керівництво командами та технічні навички для спілкування з розробниками однією мовою.


Ми постійно моніторимо ринок і оновлюємо програми, тому завжди навчаємо тільки те, що є актуальним зараз, і не витрачаємо час студентів марно. Кожну лекцію читає спікер, який не просто знає, як робиться те, про що він говорить, а працював з цією темою на практиці і може відповісти на будь яке запитання.


Наші студенти навчаються не більше трьох місяців і можуть застосовувати свої знання на реальних проектах або розв'язувати проблеми своєї власної компанії.

Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Школа нетехнічної освіти IAMPM

Практичний онлайн-курс для Product Manager, як просувати IT продукт

10 790 грн.
з працевлаштуванням
Рекомендований курс
Як знайти та підтвердити Product Market Fit? На які сегменти просуватися? Як вибрати правильні канали? А чи вистачить бюджету? Як впливати на CAC і ARPU? Які гіпотези варто перевірити вже завтра. Що робити самостійно, а де налаштувати роботу команди? Курс Product Market відповість на всі ці питання і навчить системно просувати IT-продукти.
Середній
1 місяць
online
Перейти на сайт курса

Юніт економіка та метрики продукту Product Unit

9 050 грн.
з працевлаштуванням
Рекомендований курс
Курс Product Unit — це активна практика по метрикам, аналітиці та фінансам. Жодної сухої теорії, замість цього — симуляції реальної роботи, де потрібні показники без «підсвічування», та від ваших дій залежить результат. Все як у житті, тільки справжнім продуктом ризикувати не потрібно.
Середній
0,3 місяців
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Згадка в інтернеті

Матеріали про школу: цікаві новини, інтерв'ю та інше
Отзывы о компании IAMPM
Даже с моим 7ми летним опытом работы как Project manager, этот курс был крайне полезным. Много практических заданий позволяют закрепить всё что было пройдено на лекциях. А инструменты и знания полученные на курсе я использую и в своей текущей работе. Я рад что нашёл школу IAMPM и буду рад пройти и другие курсы.
Детальніше

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (091) 481 01 38
вулиця Рішельєвська, 33, Одеса, Одеська область, Україна