Категорії курсів

Школа нетехнічної освіти IAMPM

Заснований на 270 відгуках
На сайт школи

Рейтинг школи

Рейтинг Facebook і Google, а також динаміка рейтингу
5
4.9
5
95%
4
4%
3
0%
2
0%
1
1%

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Alina Berher
4
24.10.2023
Курс підійде для тих у кого досвіду немає, або його мало. Для тих, хто хоче поглибити знання, він буде слабуват. Викладачі чудові, теорії багато корисної, а от практики було замало. Ментор особисто мені не дуже сподобалась. Можливо, в неї і багато досвіду роботи, але досвіду саме менторства видно, що замало. Куратор чудовий, є з чим порівняти, Руслан постійно був на зв‘язку та вирішував усі питання.
Весь відгук
Alina Mykytenko
5
21.10.2023
Закінчила курс DAO PM. Сподобалось, що інформація подається чітко і структуровано, що для мене було дуже важливо при виборі курсу, оскільки досвіду немає. Лектори відкриті і відповідають на усі запитання, які виникають під час лекції. Особливо сподобалось, що вони практикують і на власному досвіді могли приводити приклади і розʼяснювати окремі ситуації. Окреме дякую ментору Анастасії та куратору Руслану, що завжди були на звʼязку, відповідали на питання і допомагали під час проходження курсу!
Весь відгук
Alina Minkova
5
14.10.2023
Пройшла курс DAO PM. 💯 отримала нові знання та глибше розуміння того, що являє собою PM. Познайомилась з чудовими людьми та професіоналами. Окрема вдячність нашій менторці Анастасії та куратору Руслану, які завжди були на звʼязку та давали вичерпні відповіді та допомогу щодо питань з курсу. Якщо працюєте, важливо розуміти, що потрібно буде на час навчання дещо краще налагодити тайм-менеджмент, адже крім лекцій та воркшопів є завдання, над якими слід поміркувати та виконати спільно з командою. Це і класно (адже це привід пропрацювати теорію), але і водночас вимагає часу та уваги. Тож загалом все сподобалось. Є над чим працювати далі, що вдосконалювати, до чого прагнути. Дякую команді IAMPM.
Весь відгук
Oleksandra Ivashkevych
5
14.10.2023
Хочу сказати що я дуже задоволена курсом DAO PM в IAMPM! Ця школа дійсно особлива і виділяється завдяки відмінній якості навчання та надзвичайному підходу до освіти. Перше, що мені сподобалося, це крута якість навчальних матеріалів та наявність практикуючих викладачів. Вони не просто передають інформацію, але роблять це з зацікавленістю та розумінням, що робить процес навчання захоплюючим. Але найважливіше, IAMPM - це школа, яка дійсно робить круту справу і допомагає людям. Їхній підхід до навчання спрямований на розвиток студентів та надання їм можливості зростати як професіонали в обраній галузі. Я вдячна IAMPM за цей неймовірний досвід навчання та можливість навчатися у такій прекрасній школі! Цей курс був надзвичайно корисним для мого особистого і професійного розвитку.
Весь відгук
Anastasiia Yesypovych
4
14.10.2023
Закінчила DAO PM. Насичений і цікавий курс. Більшість лекцій були дуже професійні, інтереактивні та з можливістю задавати питання в лайв режимі. Ментор Анастасія, яка вела нашу проектну групу, завжди була на зв’язку та допомагала, якщо виникали питання чи проблеми. Також велика подяка Руслану, куратору нашого потоку, завжди робив все щоб покращити процес навчання. Зняла одну зірку через те що мені, як новачку в ІТ, було все ж важко сприймати деяку інформацію, яка подавалась так, наче на курсі всі з індустрії і лише апгрейдять скіли. Можливо новачкам я б порадила трошки розібратись в деяких деталях самостійно, і потім брати курс. Також дуже швидкий темп, велика кількість об’ємних домашніх завдань, з фул тайм роботою не ідеально поєднувати, але можливо (будьте готові сидіти на вихідних за навчанням).
Весь відгук
Ann Honcharova
5
14.10.2023
Проходила курс DAO PM, хочу високо оцінити лекторів курсу, надавали цікаву та актуальну інформацію, а також формат відкритих лекцій ( можна було задавати питання в режимі реального часу). Також сподобалась співпраця з ментором стосовно виконання домашніх завдань. Хотілось би, щоб матеріал лекцій (саме основне) було продубльовано в письмовому вигляді в презентаціях для більш швидкого доступу, але це не мінус, а побажання.
Весь відгук
un1q
5
14.10.2023
Курси з проєктного менеджменту залишили в мене масу позитивних вражень. Програма навчання була структурованою та добре продуманою. Особливо мені сподобалася практична складова - ми працювали над реальними проєктами та застосовували отримані знання на практиці. Викладачі були висококваліфікованими та завжди готові допомогти. Загалом ці курси допомогли мені стати більш ефективним і кваліфікованим менеджером.
Весь відгук
Vladimir Myakota
1
28.09.2023
Возможно преподают хорошо, много слышал от том, что преподователи сильные. Но настоящее время эта компания националистична. Я из Узбекистана, записался на курсы и когда преподователи узнали, что я как то связан с компанией из России исключили из курса, при том, что сами постоянно писали, что в их правилах запрещено разжигать межнациональную рознь. Да и я гражданин Узбекистана, никакого отношения к их ситуации не имею. Деньги вернули, но на 20 долларов меньше, сказав что это за налоги и коммиссию и почему за них плачу я - непонятно. В общем мое знакомство с компанией закончилось на том, что я потерял месяц в ожидании начала курса, 20 долларов на ровном месте и получил неприятное впечатление
Весь відгук
Tetiana German
5
29.08.2023
Пройшла курс «Delivery Mind» Дуже сподобалося. 1) Лекції організовані зручно для працюючих, тому можна проходити лекції онлайн, що дає змогу задати питання лектору. 2) Також є можливість пройти курс в записі, якщо з якихось причин не було можливості дивитися онлайн, як це сталося у мене на другій половині курсу. 3) Лектори відкриті та готові відповідати на додаткові запитання. 4) Інформація подається дуже доступно. Наприклад мені для роботи була потрібна тільки частина інформації. Курсу який би мені підійшов повністю не було ні в одній компанії, тому я обрала курс «Delivery Mind». Була готова до того, що частину тем не зрозумію, але завдяки лекторам було зрозуміло все. І на виході я отримала більше знань ніж навіть сподівалася. Для кого буде цікавий цей курс - для PM та BI, які бажають розширити свої знання з архітектури систем. P.S. Прочитала дуже багато негативних відгуків про мову. Так лекції проводяться на російській мові. Але про це попереджали перед курсом і пояснювали, що курси міжнародні, тут є люди з стран СНГ, які не розуміють українську. Тому не дуже розумію на що дорікають компанії. На жаль українська мова не є міжнародною, тому країни пострадянського простору спілкуються російською, або англійською, яку знає набагато менше людей.
Весь відгук
Станислав Кушнир
1
31.05.2023
Проходив співбесіду з рекрутером на позицію "Трафік менеджер". Попросили зробити тестове завдання - розписати повністю стратегію просування курсів у Facebook\Insta. Через добу надіслав готове тестове (детально розписана стратегія) і тиша... Через тиждень нагадав про себе, ігнор. І тільки після другого нагадування рекрутерка вийшла на зв'язок, та й то написала, що дасть детальний фідбек тільки ввечері (написав я вранці, і що? Увечері тиша! Загалом рекрутери не охоче дають фідбек. Таке відчуття складається що співбесіду проводять для галочки або для своїх бонусів. Негативні враження склалися про компанію, не рекомендую відгукуватися на їхні вакансії, трата часу, тестове завдання пішло в нікуди.
Весь відгук
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням