Категории курсов

Lviv IT School

Основан на 41 отзывах
На сайт школы

О школе

Lviv IT School створена ентузіастами-професіоналами, які вболівають за розвиток ІТ сфери в Україні та прагнуть готувати найкращі кадри у всіх напрямках ІТ. Наша місія – надавати IT освіту, яка покращує життя людей та змінює суспільство. Допомогти кожному розкрити свій потенціал в IT індустрії.

Із самого початку навчальний процес у школі побудований з акцентуванням уваги на практичних аспектах роботи в ІТ компаніях, і в цьому, безумовно, заслуга викладачів школи, які є практиками і працюють у провідних ІТ компаніях Львова. 

Багато випускників LITS на сьогоднішній день працюють в провідних ІТ компаніях України і Польщі, школа є лідером по коефіцієнту працевлаштованих випускників у сфері ІТ освіти в Україні. Статистика показує, що близько 70% наших студентів працевлаштовуються в провідні IT компанії.

Отзывы о школе

Оценки и отзывы пользователей из социальных сетей Facebook и Google
M Gogoba
5
04.09.2021
Хожу на курс UI/UX - очень нравятся преподаватели, видно что горят своим делом, с пристрастием рассказывают про каждую грань иконок в Android и Apple)) И очень классные практические воркшопы - разбирали реальный кейс заказчика - с группой не заметили как прошло 11 часов семинара!
Весь отзыв
Dima Siedykh
5
04.09.2021
Навчаюсь в політехніці, але захотів спробувати для себе щось нове. На сторінках LITS у Facebook підписаний вже дуже давно і постійно слідкую за їх новинами. Їх викладачі працюють в крутих IT компаніях Львова, також бачив як студентам роблять екскурсії в ці ж компанії, та й після завершення курсу вони реально допомагають з працевлаштуванням. Для мене це стало перевагою, тому і вибрав саме цю школу.А ще передаю привіт мега адміністраторам, які допомогли мені підібрати курс, ще й чаєм напоїли;)
Весь отзыв
Борис Бардиш
5
04.09.2021
Привіт всім,Для початку скажу що я зараз працюю junior full stack developer на команію Synergy-Way. Я проходив Python курси від LITS, ці курси накращі для тих хто хоче швидко якісно, хоч і важко, навчитись не тільки пітону, а й почерпати для себе багато ново зі світу IT, викладачі тебе не обмежують, діляться досвідом, дають поради. Курси по пайтону розраховані на 10 тижнів, середнього рівня складності. А тепер подумайте що можна навчитись за 10 тижнів, насправді всього необхідного, якщо докладати достатньо зусиль. Не тіште себе марними надіями що інформацію і навики покладуть вам в голову і ви станете програмістом і будете заробляти гору грошей. Для цього треба прикласти чимало зусиль. Але це реально! Я закінчив курси від ЛІТС в грудні 15-того року. Я дуже вдячний Ігору, та всій школі ЛІТС за круті курси. Не слухайте лінивих засранців, продовжуйте вчити, такі курси необхідні кожному хто хоче стати професіоналом.
Весь отзыв
Показать больше
Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам

Упоминание в интернете

Материалы о школе: интересные новости, интервью и прочее
Отзывы о компании Lviv IT School | DOU
Хто закінчував тут курс бізнес-аналізу? Чи корисний і чи вплинув позитивно на кар’єру в ІТ?)
Подробнее

Контакты

Контактная информация: информация и местоположение на карте, телефон, email и социальные сети
+38(067) 826 62 92
вулиця Академіка Андрія Сахарова, 37, Львів, Львівська область, Україна
+38(099) 6480071 +38(068) 4842610
вулиця Ярослава Мудрого, 13, Харків, Харківська область, Україна
+38(067) 8282103
вулиця Мечникова, 3, Київ, Україна
+38(050) 4508900
вулиця 10-а Слобідська, 3, Миколаїв, Миколаївська область, Україна
+38 (095) 93 33 413
проспект Незалежності, 129, Чернівці, Чернівецька область, Україна