Lviv IT School
4
На сайт курса
Перейти на страницу школы и записаться на курс

Lviv IT School створена ентузіастами-професіоналами, які вболівають за розвиток ІТ сфери в Україні та прагнуть готувати найкращі кадри у всіх напрямках ІТ. Наша місія – надавати IT освіту, яка покращує життя людей та змінює суспільство. Допомогти кожному розкрити свій потенціал в IT індустрії.

Із самого початку навчальний процес у школі побудований з акцентуванням уваги на практичних аспектах роботи в ІТ компаніях, і в цьому, безумовно, заслуга викладачів школи, які є практиками і працюють у провідних ІТ компаніях Львова. 

Багато випускників LITS на сьогоднішній день працюють в провідних ІТ компаніях України і Польщі, школа є лідером по коефіцієнту працевлаштованих випускників у сфері ІТ освіти в Україні. Статистика показує, що близько 70% наших студентів працевлаштовуються в провідні IT компанії.

Показать все
Отзывы
Отзывы предоставлены Facebook и Google
Привіт всім,Для початку скажу що я зараз працюю junior full stack developer на команію Synergy-Way. Я проходив Python курси від LITS, ці курси накращі для тих хто хоче швидко якісно, хоч і важко, навчитись не тільки пітону, а й почерпати для себе багато ново зі світу IT, викладачі тебе не обмежують, діляться досвідом, дають поради. Курси по пайтону розраховані на 10 тижнів, середнього рівня складності. А тепер подумайте що можна навчитись за 10 тижнів, насправді всього необхідного, якщо докладати достатньо зусиль. Не тіште себе марними надіями що інформацію і навики покладуть вам в голову і ви станете програмістом і будете заробляти гору грошей. Для цього треба прикласти чимало зусиль. Але це реально! Я закінчив курси від ЛІТС в грудні 15-того року. Я дуже вдячний Ігору, та всій школі ЛІТС за круті курси. Не слухайте лінивих засранців, продовжуйте вчити, такі курси необхідні кожному хто хоче стати професіоналом.
Читать далее
5
04.09.2021
Навчаюсь в політехніці, але захотів спробувати для себе щось нове. На сторінках LITS у Facebook підписаний вже дуже давно і постійно слідкую за їх новинами. Їх викладачі працюють в крутих IT компаніях Львова, також бачив як студентам роблять екскурсії в ці ж компанії, та й після завершення курсу вони реально допомагають з працевлаштуванням. Для мене це стало перевагою, тому і вибрав саме цю школу.А ще передаю привіт мега адміністраторам, які допомогли мені підібрати курс, ще й чаєм напоїли;)
Читать далее
5
04.09.2021
Проходив курс по Ruby on Rails. Задоволений роботою викладачів, які і були майже постійно на зв’язку і досить багато допомагали на початках, коли особливо багато "дурних" питань). За курс нереально охопити всіх знань, необхідних навіть на trainee, тому потрібно буквально "жити за компом". Одразу після закінчення знайшов роботу. Рекомендую!
Читать далее
5
04.09.2021
В ЛІТС закінчувала два курси і з впевненістю можу сказати, що тут працюють справжні професіонали! Викладачі викладаються на повну, із ззадоволенням діляться досвідом, залюбки відповідають на усі запитання..І Адміністрація завжди ввічлива! ЛІТС — ви молодці! Успіхів вам та розвитку!
Читать далее
5
04.09.2021
Хожу на курс UI/UX - очень нравятся преподаватели, видно что горят своим делом, с пристрастием рассказывают про каждую грань иконок в Android и Apple)) И очень классные практические воркшопы - разбирали реальный кейс заказчика - с группой не заметили как прошло 11 часов семинара!
Читать далее
Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам
Курсы
Вы можете посмотреть 29 курсов представленных - Lviv IT School

Курс Бізнес аналіз для стартапів

Профессиональный
2 месяца
Онлайн
LITS спільно із SoftServe та BA Community розробляє новий курс бізнес аналізу. Бізнес аналіз для стартапів – курс, який орієнтований на бізнес аналітиків з досвідом, що хочуть прокачати свої скіли у професії і відчути роботу бізнес аналітика на практиці. Практичний курс, на якому розглядатимуться ті...

Подробнее о курсе

Сертификат
Занятий 16
Месяцев 2
Периодичность 2 раза в неделю
Тип обучения Онлайн
Город Киев, Днепр, Харьков, Львов, Николаев, Черновцы
Вступительный экзамен
Дипломный проект
Помощь в трудоустройстве
Возрастная категория для взрослых, для студентов
Уровень подготовки Профессиональный
Чему вы научитесь на данном курсе?
 • Управління зацікавленими сторонами - чому їх потрібно аналізувати та які техніки для цього використовувати.
 • Аналіз маркету.
 • Вимоги. Як найефективніше їх виявляти.
 • Визначення скоупу – типи скоупів, затвердження скоупу, техніки по визначенню меж рішення, управління змінами. Контексна діаграма і Use Case діаграма
 • Change management
 • MVP
 • Story mapping.
 • Моделювання - що це і для чого. UML vs BPMN.
 • Пріоритизація вимог – які техніки можуть бути застосовані для визначення пріоритетів вимог.
 • Assumptions and Constraints, Business Rules
 • Use case description.
 • Vision and Scope Document.
Читать подробнее о программе курса

Курс Business Development in IT

Средний
2 месяца
Онлайн
Бізнес багатогранний і для того, аби вести його шляхом росту та розвитку, потрібно орієнтуватись у кожному найменшому нюансі. Ми розробили курс Business Development in IT з прагненням донести важливість цього напряму в бізнесі, роль розуміння структури процесів та всіх їх складових. Усі етапи курсу...

Подробнее о курсе

Сертификат
Занятий 14
Месяцев 2
Периодичность 2 раза в неделю
Тип обучения Онлайн
Город Киев, Днепр, Харьков, Львов, Николаев, Черновцы
Вступительный экзамен
Дипломный проект
Помощь в трудоустройстве
Возрастная категория для взрослых, для студентов
Уровень подготовки Средний
Видео о курсе
Чему вы научитесь на данном курсе?
 • Strategy (+Define Your Strategy) Innovation Customer Journey Win/Loss Brand and Buyers Customer Centric Marketing. Customer Decision Journey. Inbound and Outbound Marketing. Workshop Sales Process Lead Generation Customer Engagement Pricing PM &
 • Sales Negotiations
Читать подробнее о программе курса
Упоминания о школе в интернете
Ниже предоставлены ссылки на материалы о Lviv IT School
Хто закінчував тут курс бізнес-аналізу? Чи корисний і чи вплинув позитивно на кар’єру в ІТ?)
Контакты
Связь с школой и местоположение
+38(067) 826 62 92
info@lits.ua
вулиця Академіка Андрія Сахарова, 37, Львів, Львівська область, Україна
+38(099) 6480071
+38(068) 4842610
info@lits.ua
вулиця Ярослава Мудрого, 13, Харків, Харківська область, Україна
+38(067) 8282103
info@lits.ua
вулиця Мечникова, 3, Київ, Україна
+38(050) 4508900
info@lits.ua
вулиця 10-а Слобідська, 3, Миколаїв, Миколаївська область, Україна
+38 (095) 93 33 413
info@lits.ua
проспект Незалежності, 129, Чернівці, Чернівецька область, Україна

Написать Lviv IT School

Введите ФИО
Введите контактный номер
Введите Email
Введите сообщение