Lviv IT School
4
На сайт курса
Перейти на страницу школы и записаться на курс
Рейтинг
4
Основан на 39 отзывах
5
69%
4
5%
3
0%
2
3%
1
23%
Отзывы
Отзывы предоставлены Facebook и Google
Привіт всім,Для початку скажу що я зараз працюю junior full stack developer на команію Synergy-Way. Я проходив Python курси від LITS, ці курси накращі для тих хто хоче швидко якісно, хоч і важко, навчитись не тільки пітону, а й почерпати для себе багато ново зі світу IT, викладачі тебе не обмежують, діляться досвідом, дають поради. Курси по пайтону розраховані на 10 тижнів, середнього рівня складності. А тепер подумайте що можна навчитись за 10 тижнів, насправді всього необхідного, якщо докладати достатньо зусиль. Не тіште себе марними надіями що інформацію і навики покладуть вам в голову і ви станете програмістом і будете заробляти гору грошей. Для цього треба прикласти чимало зусиль. Але це реально! Я закінчив курси від ЛІТС в грудні 15-того року. Я дуже вдячний Ігору, та всій школі ЛІТС за круті курси. Не слухайте лінивих засранців, продовжуйте вчити, такі курси необхідні кожному хто хоче стати професіоналом.
5
04.09.2021
Навчаюсь в політехніці, але захотів спробувати для себе щось нове. На сторінках LITS у Facebook підписаний вже дуже давно і постійно слідкую за їх новинами. Їх викладачі працюють в крутих IT компаніях Львова, також бачив як студентам роблять екскурсії в ці ж компанії, та й після завершення курсу вони реально допомагають з працевлаштуванням. Для мене це стало перевагою, тому і вибрав саме цю школу.А ще передаю привіт мега адміністраторам, які допомогли мені підібрати курс, ще й чаєм напоїли;)
5
04.09.2021
Проходив курс по Ruby on Rails. Задоволений роботою викладачів, які і були майже постійно на зв’язку і досить багато допомагали на початках, коли особливо багато "дурних" питань). За курс нереально охопити всіх знань, необхідних навіть на trainee, тому потрібно буквально "жити за компом". Одразу після закінчення знайшов роботу. Рекомендую!
5
04.09.2021
В ЛІТС закінчувала два курси і з впевненістю можу сказати, що тут працюють справжні професіонали! Викладачі викладаються на повну, із ззадоволенням діляться досвідом, залюбки відповідають на усі запитання..І Адміністрація завжди ввічлива! ЛІТС — ви молодці! Успіхів вам та розвитку!
5
04.09.2021
Хожу на курс UI/UX - очень нравятся преподаватели, видно что горят своим делом, с пристрастием рассказывают про каждую грань иконок в Android и Apple)) И очень классные практические воркшопы - разбирали реальный кейс заказчика - с группой не заметили как прошло 11 часов семинара!
Закінчила курс тестування, нам давали дуже багато практики. Після курсу можна починати шукати роботу на позицію Junior'a. Вже була на 2 співбесідах ;)Сподобалось, що це не просто "інкубатор", а дійсно досвідчені викладачі, які цікаво і зрозуміло пояснють!
5
04.09.2021
Навчався племінник у школі LITS4kids на курсі Game Craft, вчився розробляти гру - задоволений. Хоче піти на курси ще. Цікавий формат навчання - веселіше, ніж в школі :) Та інформативніше. В кінці діти презентують свій проект - власну гру.
навчалася на курсі ІТ Рекрутера. Дуже задоволена програмою та викладачами, а також тим, що одногрупники були однакового рівня знань завдяки попередній співбесіді і відбору.Приємне, атмосферне місце і спілкування з професіоналами.
5
04.09.2021
Зараз навчаюсь на курсі IT Рекрутера - дуже професіональне навчання, досвідчені викладачі. Адміністратори працюють чудово - хороше інформування, швидке вирішення питань.
В LITS вчитися цікаво і продуктивно. Лекції пізнавальні та інформативні. Викладачі взагалі суперові - і мотивувати вміють, і надихнути. Рекомендую всім. Ціни звичайно кусаються, але за якісні знання не шкода платити.
Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам

Написать Lviv IT School

Введите ФИО
Введите контактный номер
Введите Email
Введите сообщение