Категории курсов
Quality Assurance Group
4.9
5
На сайт курса
Перейти на страницу школы и записаться на курс
Рейтинг
4.9
5
Основан на 81 отзывах
5
98%
4
1%
3
0%
2
0%
1
1%
Показать
5 (79) 4 (1) 1 (1)
Отзывы
Отзывы предоставлены Facebook и Google
5
04.09.2021
Метою курсів для мене було швидке працевлаштування як QA Junioг. Знайомі які уже проходили тут курс порадили QAGroup, як компанію, що навчає якісно.На роботу пішов ще до закінчення курсів. За рекомендацією HR з QAGroup пішов на співбесіду, яку успішно пройшов. Курси проходять у вечірній час три рази на тиждень, в центрі міста, дуже зручне приміщення. Викладачі-практики пояснюють все на прикладах реальних проектів, пояснюють матеріал доступно навіть для початківців.Курс для мене був досить насиченим, нудьгувати не прийдеться, включає як теорію, так і багато практики у роботі з вимогами, тест-кейсами, баг-репортами. Всім ражу приготуватись до наполегливої праці. Використовували на заняттях як класичний Waterfall так і всім відомий Scrum. Отримали базові навички роботи з API, Web, Mobile тестування, а також навчились писати запити до баз даних SQL. Створювали і працювати з Traceability Matrix.Працювали з такими тулзами як Jira, Test Rail, MySQL server, Postman , Android Studio,Дуже корисною є практика в кінці курсу де ми ділимось на групи і працюєм над реальним проектом, тобто «як на роботі» - саме ця практика додала впевненості для проходження співбесіди, навчила працювати в команді, навчила працювати на загальний результат.Бажаю всім гарно повчитись і працевлаштуватись!
5
04.09.2021
Загалом враження дуже позитивні. Можна сказати, навіть, перевищили сподівання)).Переваги:- викладачі! різні (на кожну тему інший викладач), зі значним практичним досвідом і вмінням доступно пояснювати матеріал (Сергію респект!);- програма курсу - від азів до ознайомлення з більш складними і спеціалізованими напрямками в тестуванні;- практичні заняття - багато, і по кожній темі, як самостійні так і в класі з викладачем;- самостійна робота над реальним проектом в межах окремої підгрупи. Фактично ви працюєте в якості трейні і маєте можливість консультуватися по ходу роботи - дуже корисний досвід;- зручне розташування, та і сам офіс загалом;- там же на місці постійно проводиться купа різних івентів пов’язаних з тестуванням і не тільки;- коворкінг - дуже зручно для тих хто має вільний час посеред дня;Недоліків для себе не знайшов)Загалом треба бути готовим до інтенсивної роботи, якщо хочете взяти від курсів по максимуму.
1
04.09.2021
Закінчувала в QAGroup 2 курси. Двічі були якісь проблеми з сертифікатами. Після закінчення курсу "Реляційні бази даних" переїхала на постійне місце проживання в інше місто, змоги забрати сертифікат немає. Домовились з адміністраторами про те, що мені його надішлють поштою. Однак чекаю вже 3 місяці. Після 4 чи 5 листа зі мною нарешті зв'язались і сказали, що сертифікат загублено, тому видадуть мені новий в травні, тобто через 7 місяців після закінчення!. Дуже непрофесійна робота адміністраторів.
5
04.09.2021
Курс дає всі необхідні для роботи теоретичні знання та практичні навички.Викладачі курсу допомагають у вирішенні виниклих запитань та дають хорошу мотивацію до навчання.Великими перевагами даного курсу є досвід у кількох проектах впродовж навчання, практика англійської з носієм мови, заняття по софт скілах та допомога у працевлаштуванні, створенні резюме, проходженні співбесід.В підсумку - рекомендую даний курс всім, хто має на меті стати тестувальником.
5
04.09.2021
Досвідчені викладачі намагаються максимально роз`яснити важкі технічні терміни та застосування тулзів на практиці. Плюсом є введення додаткових начиток та практикумів актуальних у часі. Отже,якщо ви хочете бути на хвилі новинок та навчатись тому,що затребуване сьогодні - вам сюди!
Кваліфіковані викладачі. Комфортна атмосфера для навчання. Курс дає всі необхідні для роботи теоретичні знання та практичні навички. Після закінчення курсів допомагають з працевлаштуванням.
5
04.09.2021
Чудові викладачі та атмосфера , які сприяють максимально комфортному отриманню нової інформації. + Ще одна "ЗІРКА" за додаткові тренінги та лекції.Рекомендую
Чудова компанія. Приємні та досвідчені викладачі. Дякую за приємне і цікаве навчання та корисний досвід .
5
01.08.2021
Дуже подобається школа і можливість навчатись онлайн! з початку пандемії пройшла 3 курси: API, Automation basics, Security testing і купу воркшопів. Гарні викладачі. Дуже вдячна Вам за можливості!
Прошла курс “Automation RESTful API testing with Postman”. Очень довольна, много полезной информации, курс хоть и короткий, но очень содержательный. Отдельное спасибо Hanna Trotsenko!!!! С Аней начинала и продолжаю изучение Postman))) Очень было приятно и полезно получать feedback по сделаным тестам и д/з!Спасибо организаторам, если возникали вопросы-очень быстро все решалось! Вообщем, все было супер! Спасибо!
Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам

Написать Quality Assurance Group

Введите ФИО
Введите контактный номер
Введите Email
Введите сообщение