Категорії курсів

Школа цифровой рекламы UAMASTER

Заснований на 60 відгуках
На сайт школи

Рейтинг школи

Рейтинг Facebook і Google, а також динаміка рейтингу
4.8
4.9
5
95%
4
2%
3
0%
2
3%
1
0%

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Alina Huz
5
11.05.2023
Дуже задоволена курсом digital маркетинг. Структурована програма, системний підхід та досвідчені лектори. Теорія підкріплена практичними заняттями від яких знання нашаровуються в правильному порядку. Щирі слова подяки за такий якісний підхід до навчання!
Весь відгук
Льоша Дядя
5
27.01.2022
Все просто та спокійно! Без пафосу, понтів і фраз : "Робить все правильно" , "налаштуйте правильно", "правильно зробить" ..... Тут вчать як робити, що робити, де шукати інфо. Точно "мій формат"
Весь відгук
Андрей Дедов
5
04.09.2021
Пройшов великий курс "Інтернет-маркетинг" в School of Digital Advertising UAMASTER.Продуманий курс і головне, що всі знання можна використовувати на практиці, так як і самі викладачі є фахівцями у своїх сферах.Планую також відвідувати і надалі всі заходи школи і всім буду радити.
Весь відгук
Sergiy Narozhniak
5
05.08.2020
Курси насправді круті, з практичними кейсами і супер досвідченими викладачами. І головне - корисні для практики, не теорії. Рекомендую. І головна для мене особисто перевага - вони офлайнові! А це можливість зайти в офіс , поспілкуватись з викладачами і студентами вживу, і додатково це дисциплінує і багато чого спрощує. Тому однозначно лайк і всім рекомендую! Курси класні. Дякую Uamaster.
Весь відгук
Evgeniy Shen
4
02.02.2020
Организация обучения на высоком уровне / насыщенная программа "Интернет-маркетинг" - 22 занятия (3 раза в неделю) - расслабляться некогда / хороший подбор преподавателей (реально практикующих) / онлайн-участие (в случае невозможности посещения занятия) / + "плюшки" по окончанию курса.Прекрасный выбор для тех кому необходимо ставить задачи и определять ключевые показатели по продвижению в интернете,А также для тех, кто хочет быстрого старта / улучшения / продвижения своего сайта, интернет магазина или др. ресурса с использованием аналитики.
Весь відгук
Екатерина Асланова
5
10.01.2020
UAMASTER - это любовь!Когда я пришла на курсы по digital даже не думала, что моя жизнь так изменится. МНОГО ВОДЫ? НЕ! НЕ СЛЫШАЛИ! Тут всё четко и конструктивно, а это самое главное. За пару месяцев digital маркетинг заполнил мою жизнь. Я не верила, что такое может быть...Отмечу шикарных преподавателей, которые всегда прийдут на помощь! Вообщем, друзья, всем советую и рекомендуюP.S: у них есть печеньки ...
Весь відгук
Julia Rybalko
5
09.01.2020
Uamaster - это своего рода экосистема для тех, кто хочет развиваться и готов инвестировать в это своё свободное время и силы. Каждый лектор - эксперт в своей отрасли, который готов предоставить знания и навыки для успешного их применения на практике. А самое ценное, как для меня, - это то, что здесь делятся не только своими самыми крутыми кейсами, но и фокапами...UAMASTER спасибо , я к вам ещё вернусь!
Весь відгук
Evgeniy Shen
5
02.01.2020
Организация обучения на высоком уровне / насыщенная программа "Интернет-маркетинг" - 22 занятия (3 раза в неделю) - расслабляться некогда / хороший подбор преподавателей (реально практикующих) / онлайн-участие (в случае невозможности посещения занятия) / + "плюшки" по окончанию курса.Прекрасный выбор для тех кому необходимо ставить задачи и определять ключевые показатели по продвижению в интернете, А также для тех, кто хочет быстрого старта / улучшения / продвижения своего сайта, интернет магазина или др. ресурса с использованием аналитики.
Весь відгук
Олена Любинецька
5
19.12.2019
Якщо ви хочете отримати актуальні знання з інтернет маркетингу - сміливо йдіть на курси UAMASTER.Я пройшла курс "Інтернет-маркетинг" і дуже ним задоволена. Практикуючі викладачі, справжні кейси, інструментам навчають у режимі реального часу з завданнями і фідбеком. На запитання відповідають відкрито, детально, на прикладах. Води не було. Інколи мозок навіть не встигав сприймати та обробляти інформацію і потрібно було ще раз передивлятися лекцію. Тому готуйтеся до м'яса🦖Чуда не відбудеться, якщо приходити просто послухати. Тому рекомендую виконувати домашку і практичний проєкт (digital стратегію).Узагалі, після курсу залишилося відчуття впевненості у своїх силах як маркетолога та досвід правильно складеної digital стратегії. Закрила гештальт з розподіленням бюджету (сподіваюся))) та розумінням які інструменти використовувати на різних етапах взаємодії з клієнтом.Сертифікат повішала на стінку :)Дякую Євгену Шевченку та викладачам за знання, а також організаторам курсу, які дбайливо нагадували про лекції та готували фрукти та чай до нашого приходу❤️
Весь відгук
Оксана Рибка
5
07.11.2019
Пройшла курс Інтернет-маркетингу в UAMASTER і залишилась дуже задоволена)) Всі викладачі дійсно практики і мають величезний досвід. Атмосфера в школі дуже приємна. Величезна вдячність всім викладачам і Шевченко Євгену.
Весь відгук
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням