Категорії курсів

Школа професійного девелопменту

Заснований на 18 відгуках
На сайт школи

Рейтинг школи

Рейтинг Facebook і Google, а також динаміка рейтингу
4.8
5
5
94%
4
0%
3
0%
2
6%
1
0%

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Kateryna Burmina
5
03.01.2023
Курс «Управління будівельними проектами» - надзвичайно цікавий. Хоча він названий базовим, охоплення по інформації дуже об’ємне. Найбільше сподобалось розбирання робочих кейсів, авторка щедро ділилась шаблонами з напрацювань, за що я безмежно вдячна і планую використовувати в роботі. Стало ясно, куди можна рухатись далі, що потрібно змінити і роботі. Однозначно, рекомендую, особливо для новачків (як я), але впевнена і вищому керівництву компаній було би корисно для розширення… See more
Весь відгук
Сергій Бохонко
5
01.08.2022
Дякую, організаторам Школи професійного девелопменту за створення і реалізацію такого освітнього проекту. Скількох помилок можна уникнути спілкуючись з досвідченими практиками своєї справи і скільки часу можна економити обравши правильний шлях, це та Цінність яку дає Школа. Погано, що не пройшов таке навчання 10років назад, але добре, що зробив це зараз. Рекомендую!
Весь відгук
Alexander Danilov
5
09.06.2021
Дякую за корисну та практичну інформацію по темі управління проектами. Окрема подяка за актуальні приклади і документи. Дуже цінно для мене було побачити на прикладах (та лайфхаках), як структурувати взаємовідносини між учасниками будівельних проектів.Рекомендую!
Весь відгук
Evgen Saenko
5
13.04.2021
Девелопер это человек который "знает понемногу обо всем, не знает всего ни о чём, но в курсе, где эту информацию найти", - Чики Грейсон, американский девелопер. В ULPM точно помогут найти нужную вам информацию, рекомендую всем!
Весь відгук
Svetlana Abramenko
5
01.10.2020
Если Вы хотите стать частью команды девелоперской компании, если Вы начинающий или уже профессиональный Девелопер, и хотите получить не только теоретические знания, Вам сюда! в Школу профессионального девелопмента ULPMНа любой вопрос - здесь найдут ответ. Помогут, расскажут, приведут примеры из собственной и качественной практики, и дадут самостоятельно поучаствовать в процессе. Очень профессиональная команда лекторов.Для меня- это незабываемый опыт и очень полезные знак… See more
Весь відгук
Tatiana Sidorenko
5
21.08.2020
Курс очень насыщенный и интенсивный. Программа курса рассчитана на людей, которые хотят повысить свой уровень квалификации и, которые умеют анализировать информацию. Новички в этой области просто могут пропустить те инсайды, которые даются на этом курсе, но и они для себя точно получат структурированную систему знаний и ориентиры в науке управления проектами в строительстве. Высококлассный уровень лекторов! Все лекторы - практики, поэтому их знания и их опыт не только очень … See more
Весь відгук
Антон Ярмолюк
5
19.08.2020
Вдячний колективу школи за те, що зібрали водночас таку цікаву аудиторію та комфортну організацію навчання.Вдячний лекторам за професійно підготовлений та предоставлений комплекс інформації, який є чіткою дорожньою картою для девелоперів!Раджу всім хто пов’язаний із будівництвом!!!
Весь відгук
Yulia Holovlova
5
21.12.2019
Раджу школу всім, хто хоче отримати системні знання у сфері проектного менеджменту девелоперських проектів. Всі лектори - класні практики, які діляться своїм практичним досвідом і лафхаками, як вирішувати проблеми у проекті. А окрім грунтовного підходу та знань, цей курс дає класний нетворкінг та можливість отримати консультації по різним аспектам впровадження проекту.
Весь відгук
Victoria Kovalchuk
5
17.12.2019
Чітко, структурно. Хороша організація і підбір викладачів. Особливо корисно буде для тих хто займається будівництвом та девелопментом комерційної та житлової нерухомості.
Весь відгук
Наталия Пустовит
5
10.12.2019
Спасибо организаторам за создание школы. Знания и практические кейсы помогают руководителям проектов, девелоперам успешно реализовывать любые проекты понимая при этом его структуру, цели, команду и желаемый результат.
Весь відгук
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням